Bu firma toplamda 2504 defa görüntülendi
KIRMIZI OTOBÜS ANAOKULU
KIRMIZI OTOBÜS ANAOKULU
PROFOSYONEL ÜYE
+90 530 733 71 31
+90 256 316 31 31
Firma Adresi:

İSABEYLİ MAH. 8. CAD. NO: 6/3 IHLAMUR KONAKLARI KARŞISI NAZİLLİ 


Çalışma Saatleri
08 - 18
KIRMIZI OTOBÜS ANAOKULU Hakkında

Kırımızı Otobüs Anaokulları

25 yıldır Eğitim sektörünün göz bebeği olan Bemar Kariyer Okulları ve British Town Yabancı Dil Okulları markalarımızın, sahip oldukları tecrübeyi okul öncesi eğitimine aktarması ile ortaya çıkmıştır.

Ana vizyonumuz özgüvenli, merak duyan, kendini rahatça ifade edebilen, çevresine ve kendisine karşı duyarlı, soru soran - sorgulayan bireyler yetiştirmektir ve bunu yaparken güvenliği en üst düzeyde tutmaktır.

Kırmızı Otobüs Anaokullarında İngilizce

25 yıldır yabancı dil konusundaki tecrübelerimizden yola çıkarak "Ne kadar erken o kadar iyi" prensibini benimsiyoruz. Burada temel amacımız çocuklara İngilizceyi sevdirerek sağlam bir İngilizce temeli oluşturmaktır. Bu nedenle Kırmızı Otobüs Anaokulları'nda çift öğretmen uygulaması esastır. Okul öncesi öğretmeni ve İngilizce öğretmeni tüm gün bir arada çocuklarımıza hizmet vermektedirler. Günde 8-10 saatini İngilizce ile geçiren çocuklarda kelime haznesi ve kulak dolgunluğu oluşurken, telaffuz konusunda ilerisi için daha başarılı sonuçlar elde edilir. Anaokulumuzda Avrupa Birliği normlarına uygun esas alınır ve bu durum Avrupa Dil Portfolyosu ile belgelenir.


MEDİA GALERİ